Banner reklamowy Lenovo Thinkpad t14 generacji 3

Thinkpad T14 Gen4

Przekształć swoje doświadczenie biznesowe z ThinkPad T14 Gen 4!

  1. Potężna Technologia Intel vPro®: 14-calowy laptop, który przekracza granice z certyfikacją Intel vPro®. Otwórz drzwi do efektywności i bezpieczeństwa w świecie biznesu.
  2. Konfiguracja na Wysokim Poziomie: Dopasuj laptop do swoich indywidualnych potrzeb. ThinkPad T14 Gen 4 to wysoce konfigurowalne urządzenie, które umożliwia osiągnięcie optymalnej wydajności zgodnie z Twoimi wymaganiami.
  3. Ekologiczny Wybór: Dbamy o naszą planetę! Zbudowany z myślą o środowisku, ThinkPad T14 Gen 4 korzysta z materiałów pochodzących z recyklingu, opakowań bez plastiku i redukcji emisji CO2 w procesie produkcji. Wybierz zieloną ścieżkę, nie rezygnując z nowoczesnej technologii.
  4. Błyskawiczna Wydajność i Łączność 4G LTE: Z pamięcią operacyjną, masową i obsługą, które pracują na najwyższych obrotach, oraz opcjonalną łącznością 4G LTE, zapewniamy Ci niewiarygodnie szybki dostęp do danych i internetu, gdziekolwiek jesteś.
  5. Obsługa 4 Niezależnych Monitorów: Z ThinkPad T14 Gen 4 możesz rozszerzyć swoją przestrzeń roboczą do czterech niezależnych monitorów, co umożliwia jeszcze większą elastyczność i efektywność pracy.
  6. Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu: Skup się na biznesie, nie martwiąc się o bezpieczeństwo. ThinkPad T14 Gen 4 to gwarancja solidnej ochrony danych i poufności informacji.

Daj swojej firmie narzędzie, które naprawdę nadąża za Tobą! Wybierz ThinkPad T14 Gen 4 i doświadcz przyszłości biznesu już dziś.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 500 043 842

Email: sklep@malibupc.pl

więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl