Banner promujący laptopy Thinkbook 15 G4

Odkryj Potencjał Biznesu z ThinkBook 16 Gen 6!

  1. 16-calowa Potęga Intel® Evo™ z vPro® Essentials: Wybrane modele z certyfikacją Intel® Evo™ to gwarancja, że Twój laptop spełni najwyższe standardy wydajności i bezpieczeństwa biznesowego.
  2. Długa Żywotność Baterii i Szybka Responsywność: Niezawodność na pełną skalę! Doświadcz szybkiej responsywności i energooszczędnej pracy przez cały dzień. Twój biznes nie zna kompromisów!
  3.  Logowanie Bezdotykowe z Windows Hello: Wejdź do świata bezpiecznego dostępu za pomocą kamery na podczerwień (IR) i Windows Hello. Logowanie staje się jeszcze prostsze, szybsze i bardziej intuicyjne.
  4.  Niezawodność Wojskowa: Przekrocz granice wytrzymałości! Potwierdzone testami wytrzymałości na poziomie wojskowym, ThinkBook 16 Gen 6 jest gotowy na każde wyzwanie.
  5. Ergonomiczna Klawiatura i Duże Wyświetlacze: Zaprojektowana z myślą o Twoim komforcie, ergonomiczna klawiatura sprawia, że praca staje się przyjemnością. Różne warianty dużych wyświetlaczy dostosowują się do Twoich preferencji.
  6.  Idealny do Gromadzenia Danych, Pracy Twórczej i Współpracy w Zespole: ThinkBook 16 Gen 6 to nie tylko laptop. To narzędzie, które pomaga Ci w gromadzeniu danych, stymuluje kreatywność i ułatwia współpracę w zespole.

ThinkBook 16 Gen 6 - Twoje Narzędzie do Kreowania Przyszłości Biznesu!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia:

Telefon: 500 043 842

Email: sklep@malibupc.pl

więcej więcej
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl